Kam na výlet? 

Na zámek, za sportem nebo k vodě. U nás si na své přijdou všichni.

Zámek Zbiroh

6,2 km

Čeká na vás celoroční prohlídková trasa s průvodcem, kde se mimo jiné dozvíte, že na zámku téměř dvacet let bydlel Alfons Mucha, který tady také namaloval Slovanskou epopej. V létě je otevřen speciální hradní prohlídkový okruh, kde si zájemci mohou prohlédnout jak exteriéry, tak podzemí a prostory původního hradu. Zámek si je možné projít také v noci.

Lanový park Active park

6,2 km

Lanový park se nachází přímo v zámecké zahradě zámku Zbiroh. Na adrenalinově založené návštěvníky tady čeká hned 15 vysokých lanových překážek ve výšce od 2 do 9 metrů, určených pro dospělé a starší děti, ti nejmenší si pak přijdou na své na čtyřech překážkách jednodušších, zavěšených ve výšce 1 metru. Skok na hrazdu je překážka v 8 metrech nad zemí.

Hřiště Liblín

13 km

K dispozici dvě víceúčelová hřiště s umělým povrchem, na které si můžete zahrát malou kopanou, tenis, volejbal, nohejbal, basketbal, pozemní hokej a další… 

Jízda na ponících

Jízda na poníkovi je krásným zážitkem, kdy si můžete přijít užít příjemné slunečné odpoledne. Jízda na ponících je určena pouze dětem. Jízdu si lze domluvit na telefonu +420 723 083 126, paní Eva Váchová.

Farma Alp Rieser

1,3 km

Farma se nachází na okraji malebného Křivoklátska. Cílem rodinné farmy je co nejkvalitnější, přitom však co nejpřirozenější chov zvířat. Farmu můžete navštívit i s dětmi a užít si zajímavé setkání se zvířátky s programem nebo si zakoupit domácí sýry. Návštěvu farmy si domluvte na tel. +420 721 886 736. 

Cyklistika a okolí

Krásy Křivoklátska můžete poznávat i na kole. Můžete využít naši půjčovnu, kde nabízíme horská kola pro děti, horská kola a elektrokola pro dospělé. A pokud se vám nechce šlapat, můžete si u nás zapůjčit skútr.

Sjíždění řeky Berounky

Rádi byste vyrazili na Berounku, ale nevíte, kde začít a kam doplout? Lámete si hlavu nad tím, kolik kilometrů za den jste schopni „upádlovat“ a jestli je zvolený úsek pro vás vhodný? Trasy jsou většinou navržené tak, aby začínaly a končily v místech výdejen, kde neplatíte další náklady za dopravu lodí. Ostatní trasy pak zde: https://pujcovna-berounka.cz

Restaurace Selský dvůr

3 km

Navštivte naši partnerskou restauraci v Biskoupkách. Restaurace nabízí příjemné rodinné prostředí, pohostinnost a kvalitu domácí kuchyně, kde naleznete pokrmy z receptářů našich babiček, tradiční receptury i jídla v duchu moderní gastronomie.